Zagubiłeś się w podatkowym labiryncie ?

DARMOWY PROGRAM PIT 2016

KLIKNIJ I POBIERZ !Z !

Pracownia Rozwoju i Aktywności Twórczej STACJA RADOŚĆ

Księgarnia5 - Kluboksięgarnia dla dzieci

ImprezArt- organizacja i aranżacją imprez

ETHNOS - zajęcia edukacyjne z etnografii

BodyArt communications

Mistrzowska Akademia Miłości

Centrum Zdrowych Pleców

Organizacja uroczystości i imprez

Sklep z używaną odzieżą

Kiosk Ruchu - szkoła tańca oraz agencja artystyczna

Biuro rachunkowe "Intrata"

Iron Expres - usługi prania i prasowania koszul

MKgastro - wyposażenie dla nowoczesnej gastronomii

Shaping Club - nowość w Polsce

Projektowanie tkanin użytkowych

DECO-ROOM Aranżacja wnętrz

Projektowanie znaków graficznych

Studio Graficzne

Fotografia artystyczna i malarstwo

Projektowanie i szycie strojów dawnych

SREBRNIK - sprzedaż biżuterii srebrnej

HUBOMAG - produkcja i montaż pomp ciepła

Bufet szkolny "U Wilka"

TIRAMI - cattering i ogranizacja imprez

Bufet studencki KASIA

Ośrodek rekreacyjny KOLORADO

ZADZIWIANKI - wyrób patchworków

KOPIOWANIE obrazów mistrzów

TROPICAL - studio pielęgnacji paznokci

Hurtownia internetowa AVICO.PL

AJSJA - wynajem sprzętu nagłośnieniowego

Lampy solne

[Rozmiar: 110 bajtów] Założone firmy

Lampy solne

Firma Pana Ryszarda zajmuje się sprzedażą lamp i świeczników solnych oraz wyrobów z kamieni naturalnych. Odbiorcami są sklepy z artykułami medycyny naturalnej, sklepy zielarskie, apteki, punkty apteczne, groty solne (mini uzdrowiska zlokalizowane w miastach), kwiaciarnie, sklepy przyszpitalne, sklepy meblowe. Dodatkowo Pan Ryszard prowadzi sprzedaż przez Internet.

W XXI wieku życie bez wielu urządzeń elektrycznych wydaje się bardzo trudne. Często nie zdajemy sobie sprawy, że są one źródłem szkodliwych dla człowieka jonów dodatnich czyli elektrosmogu, który działa niekorzystnie na samopoczucie fizyczne i emocjonalne. Najprostszym sposobem walki jest stosowanie naturalnych jonizatorów powietrza. Jednym z nich jest lampa solna. Wykonana z kryształu soli podnosi poziom jonów ujemnych w pomieszczeniach.

Dodatkowo sól krystaliczna bardzo pomaga w leczeniu wielu schorzeń. Bioenergoterapeuci i homeopaci w Europie Zachodniej od dawna polecają lampy solne jako wspomaganie w leczeniu alergii, astmy, chorób układu oddechowego i układu krążenia. Często stosowane są także przy leczeniu reumatyzmu. Ze względu na swoje piękne i bogate kolory są wykorzystywane w leczeniu kolorami czyli chromoterapi. Ich kojące światło pomaga osobom znerwicowanym i cierpiącym na bezsenność.

Pan Ryszard od lat interesuje się zagadnieniami medycyny naturalnej. Systematycznie uczestniczy w targach medycyny naturalnej i targach minerałów. Podjęta działalność to połączenie pasji i doświadczenia z możliwością pracy zarobkowej.

Zachęcamy Państwa do zakupów u Pana Ryszarda!

Telefon kontaktowy:0 600 949 990