Zagubiłeś się w podatkowym labiryncie ?

DARMOWY PROGRAM PIT 2016

KLIKNIJ I POBIERZ !Z !

Pracownia Rozwoju i Aktywności Twórczej STACJA RADOŚĆ

Księgarnia5 - Kluboksięgarnia dla dzieci

ImprezArt- organizacja i aranżacją imprez

ETHNOS - zajęcia edukacyjne z etnografii

BodyArt communications

Mistrzowska Akademia Miłości

Centrum Zdrowych Pleców

Organizacja uroczystości i imprez

Sklep z używaną odzieżą

Kiosk Ruchu - szkoła tańca oraz agencja artystyczna

Biuro rachunkowe "Intrata"

Iron Expres - usługi prania i prasowania koszul

MKgastro - wyposażenie dla nowoczesnej gastronomii

Shaping Club - nowość w Polsce

Projektowanie tkanin użytkowych

DECO-ROOM Aranżacja wnętrz

Projektowanie znaków graficznych

Studio Graficzne

Fotografia artystyczna i malarstwo

Projektowanie i szycie strojów dawnych

SREBRNIK - sprzedaż biżuterii srebrnej

HUBOMAG - produkcja i montaż pomp ciepła

Bufet szkolny "U Wilka"

TIRAMI - cattering i ogranizacja imprez

Bufet studencki KASIA

Ośrodek rekreacyjny KOLORADO

ZADZIWIANKI - wyrób patchworków

KOPIOWANIE obrazów mistrzów

TROPICAL - studio pielęgnacji paznokci

Hurtownia internetowa AVICO.PL

AJSJA - wynajem sprzętu nagłośnieniowego

Lampy solne

[Rozmiar: 110 bajtów] Założone firmy

ImprezArt - organizacja imprez

Pani Edyta założyła firmę ImprezArt zajmującą się organizacją i aranżacją różnego rodzaju imprez.

Firma ImprezArt powstała z połączenia kilku pasji właścicielki, jakimi są kwiaty i ich piękno, tworzenie dekoracji i aranżacji wnętrz, umiejętność organizacji małych i dużych projektów, nie tylko ślubnych oraz kulinarne działania, przejawiające się w tworzeniu arcydzieł pełnych smaku nawet dla najwybredniejszego podniebienia.

Wieloletnie doświadczenie zawodowe w tych trzech dziedzinach pozwala na profesjonalne i kompleksowe tworzenie i realizację ważnych wydarzeń.
Ponadto profesjonalizm, skuteczność w działaniu i znajomość branży oraz poszukiwanie nowych inspiracji zapewniają indywidualne podejście do każdego z realizowanych projektów, zrozumienie oczekiwań i marzeń, pomoc w realizacji najdrobniejszych szczegółów.

Firma ImrezArt realizuje najważniejsze wydarzenia w życiu swoich klientów: od tych najmniejszych, pełnych uczuć przyjęć po duże, pełne emocji i niepowtarzalnego charakteru imprezy.

W realizacji wydarzeń najważniejsze są oryginalny pomysł, spójna koncepcja, odpowiednie miejsce i dekoracja. Połączenie tych elementów pozwala kreować imprezy pełne magii i emocji, gdzie każdy szczegół ma istotne znaczenie w tworzeniu całości.
Wiedząc, co jest ważne i istotne, aby osiągnąć sukces, ImprezArt zorganizuje jedyne w swoim rodzaju wydarzenie, zaaranżuje dekoracje, zapewni catering i dostarczy wszelkie, niezbędne akcesoria.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą firmy ImprezArt.