Zagubiłeś się w podatkowym labiryncie ?

DARMOWY PROGRAM PIT 2016

KLIKNIJ I POBIERZ !Z !

[Rozmiar: 110 bajtów] Jak pomagamy

» Pomoc dla pogorzelców z Nowego Modlina
» Zakup pralki dla schorowanej samotnej matki pięciorga dzieci
» Chora mama samotnie wychowująca córeczkę
» Zakup okularów korekcyjnych
» Pomoc dla mamy samotnie wychowującej troje dzieci
» Mama samotnie wychowująca dwóch synów
» Samotna chora mama dwóch córek
» Rodzina pogorzelców z Podlasia
» Samotna matka z czwórką dzieci
» Godne życie w trudnych warunkach ...
» Samotna matka trójki dzieci

Samotna chora mama dwóch córek

Pani Agnieszka mieszka w niedużej wsi pod Płońskiem. Samotnie wychowuje dwie małe córeczki. Pani Agnieszka jest osobą niepełnosprawną, która niestety nie ma pracy. Jedyne źródło dochodu stanowi zasiłek z opieki społecznej. Rodzina znajduje się w ciężkiej sytuacji materialnej. Ich dom jest w bardzo złym stanie technicznym, na ścianach znajduje się grzyb.

Fundacja NADZIEJA postanowiła pomóc rodzinie przekazując dary rzeczowe, w tym m.in. komputer. Pani Agnieszka, pomimo swojej choroby, cały czas poszukuje pracy. Z uwagi na wiek swoich córek chciałaby, aby była to zdalna praca, która pozwoliłaby jej połączyć opiekę nad dziećmi z obowiązkami zawodowymi.