[Rozmiar: 110 bajtów] Stypendia

» Klaudia - pogodna fotografka
» Magda - utytułowana biegaczka przełajowa
» Kasia - ekolożka

Patrycja - zdolna i zawsze pomocna

Opinia komisji stypendialnej:

Sytuacja materialna Patrycji jest bardzo trudna. Jej rodzina składa się z pięciu osób. Dwoje ze starszego rodzeństwa Patrycji studiuje. Brat na UWM w Olsztynie, siostra na UKSW w Warszawie. Mieszkają w domach akademickich. Patrycja dojeżdża do szkoły autobusem.

Patrycja, osiąga bardzo dobre wyniki w nauce (średnia ocen na koniec trzeciej klasy gimnazjum 5,38). Uczennica bierze czynny udział w życiu szkoły i klasy. Jest bardzo chętna do pracy społecznej. W gimnazjum pełniła funkcję zastępcy gospodarza klasy. Lubi historię, geografię, a także lubi śpiewać. Jej prawdziwą pasją jest malarstwo, plastyka. Osiągnęła liczne sukcesy w szkole gimnazjalnej.

Największym jej sukcesem okazał się jak do tej pory Konkurs z Historii „Dzieje Polski i oręża polskiego”, w którym przeszła do etapu wojewódzkiego i zajęła 10. miejsce. Brała również udział w konkursach z geografii, np. Konkurs o Pojezierzu Mazurskim, zajmując I miejsce. Brała udział w konkursach o Unii Europejskiej, Konkursie Matematycznym „Kangur” (wyróżnienie) i wielu innych.

Patrycja bardzo często pomaga swoim koleżankom i kolegom w nauce. Przyjeżdża wcześniej do szkoły i tu spotyka się z nimi tłumacząc zadania, ćwiczenia itp. Robi to bardzo chętnie. Patrycja jest dziewczynką bardzo skromną, życzliwą i zawsze można na nią liczyć. Wrażliwa i koleżeńska zasługuje na wyróżnienie.