[Rozmiar: 110 bajtów] Stypendia

» Kasia - ekolożka

Marta - zaangażowana z talentami

Opinia komisji stypendialnej:

Marta pochodzi z rodziny wielodzietnej. Gimnazjum ukończyła ze średnią 5,23. W liceum wybrała klasę o nachyleniu matematyczno-informatycznym. Wybór klasy jest konsekwentnym dążeniem do ukończenia studiów na wydziale architektury.

Uczennica pięknie maluje, rysuje, bierze systematyczny udział w konkursach plastycznych , w których zajmuje czołowe miejsca. Podczas gimnazjalnej edukacji wykazywała się plastycznymi uzdolnieniami przygotowując gazetki, dekoracje na uroczystości szkolne i pozaszkolne. Ozdabiała swoimi pracami ściany pracowni sztuki, prowadziła Kronikę Samorządu Uczniowskiego.

Marta pełniła funkcję przewodniczącej Samorządu Uczniowskiego, była Prezesem Szkolnego Koła Ligi Ochrony Przyrody.

Uczennica zajęła I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Tęcza”, pt. „Obraz bliski sercu” organizowanym przez ASP w Warszawie; zdobyła wyróżnienie w powiatowym konkursie plastycznym „Straż Pożarna w Unii Europejskiej”.

Marta ciągle szuka potwierdzenia swojej wiedzy i umiejętności w wielu konkursach przedmiotowych, np. konkursie matematycznym „Jagiellończyk 2006”, „Eko-planeta”, konkursie kuratoryjnym z języka polskiego.

Uczennica jest gospodarzem klasy. Jest osobą koleżeńską, nie sprawia problemów wychowawczych, bierze czynny udział w życiu klasy i szkoły. Bardzo chętnie pomaga słabszym kolegom w nauce, w organizowaniu spotkań klasowych. Jest to osoba, na której można zawsze polegać. Postawa Marty zasługuje na wyróżnienie.