[Rozmiar: 110 bajtów] Stypendia

» Kasia - ekolożka

Patryk - ekolog i przyrodnik

Opinia komisji stypendialnej

Sytuacja materialna Patryka jest dramatycznie trudna, gdyż jego czteroosobowa rodzina utrzymuje się tylko z dochodów Taty ucznia wynikających z prac dorywczych. Mama Patryka jest zarejestrowana w Powiatowym Urzędzie Pracy jako osoba bezrobotna bez prawa do zasiłku. Dochód na jednego członka rodziny wynosi 400 zł.

Patryk jest uczniem o sprecyzowanych zainteresowaniach. Jego pasją są nauki przyrodnicze, stąd też udział Patryka w konkursie „Fascynujący świat przyrody” (III miejsce, 2009 r.), uczestnictwo w zimowych warsztatach naukowych w ramach projektu „Z nauką ścisłą za Pan Brat” (styczeń- luty 2010). Największym osiągnieciem ucznia było zdobycie tytuł Laureata Etapu Regionalnego VIII Gimnazjalnej Olimpiady Wiedzy Ekologicznej (2011r.), oraz zdobycie tytułu Laureata Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego (2011r.)

Patryk jest bardzo lubianym kolegą i rzetelnym uczniem. W roku szkolnym 2011/ 2012 uzyskał średnią ocen 4.78, co zapewniło mu otrzymanie świadectwa z wyróżnieniem.
W tym roku szkolnym Patryk bardzo solidnie przygotowuje się do wzięcia udziału w Olimpiadzie Biologicznej i Ekologicznej poświęcając zgłębianiu wiedzy cały swój wolny czas.

Chłopiec jest wyjątkowo systematycznym i zdyscyplinowanym uczniem. Jego zaangażowanie, współpraca z nauczycielem i ambicje zasługują na wyróżnienie.