[Rozmiar: 110 bajtów] Stypendia

» Klaudia - pogodna fotografka
» Magda - utytułowana biegaczka przełajowa
» Kasia - ekolożka

Bartosz – lingwista dbający o środowisko

Opinia komisji stypendialnej:
Bartosz jest uczniem o sprecyzowanych zainteresowaniach. Jego pasją jest zgłębianie tajników języka angielskiego. Bartosz wielokrotnie brał udział w różnych konkursach z języka angielskiego osiągając duże sukcesy, m.in. w:
• Powiatowym Konkursie Języka Angielskiego Easy English with Our School – III miejsce,
• II Międzyszkolnym Konkursie Języka Angielskiego English Challenge – I miejsce,
• Powiatowym Konkursie Języka Angielskiego organizowanym przez Zespół Szkół Katolickich w Sikorzu – II miejsce,
• Powiatowym Konkursie Easy Foreign Language with Our School – I miejsce,
• Konkursie na Najlepszego Ucznia programu Youngster – zdobycie nagrody w postaci wyjazdu na obóz językowy w Londynie.
Brał także udział w Konkursie Języka Angielskiego organizowanym przez Centrum Edukacji Orlen, a także w Mazowieckiej Olimpiadzie Poliglota organizowanej przez Lingwistyczną Szkołę Wyższą w Warszawie.
Bartosz interesuje się także środowiskiem naturalnym, co wiąże się z jego udziałem w licznych konkursach, takich jak: Drugie Życie Elektrośmieci, XI Międzyszkolny Konkurs „ Człowiek, chemia, środowisko”, Konkurs Jubileuszowy „ Mój udział w 85 – letniej działalności LOP”, Konkursie na najlepiej pracujące koło Ligi Ochrony Przyrody w powiecie sierpeckim.
Bartosz nie tylko świetnie się uczy , ale także działa prospołecznie. Jest członkiem Szkolnego Koła PCK oraz wolontariuszem Fundacji – Dam Siebie.
Bartosz jest bardzo sympatycznym i zdyscyplinowanym uczniem, lubianym przez nauczycieli, a także kolegów i koleżanki. Jest bardzo ambitny, umie pracować w zespole, wykazuje się zawsze dużym zaangażowaniem w powierzone zadania.
Sytuacja materialna, w jakiej znajduje się czteroosobowa rodzina Bartosza jest trudna. Utrzymuje się ona z dochodów rodziców ucznia, które nie są wysokie. Dochód na jednego członka rodziny wynosi ok. 650 zł.