W ramach projektu „Przedsiębiorstwo ekonomii społecznej z sukcesem” uruchomiony został punkt informacyjno-doradczy.

ZAPRASZAMY:
  • pracowników oraz wolontariuszy przedsiębiorstw społecznych i organizacji pozarządowych
  • osoby zainteresowane tematyką ekonomii społecznej
  • osoby zainteresowane założeniem przedsiębiorstwa społecznego
  • osoby bezrobotne

• na BEZPŁATNE DORADZTWO w następujących dziedzinach:

• specyfika przedsiębiorstw społecznych / ekonomia społeczna
  • zakładanie przedsiębiorstw społecznych, w tym spółdzielni socjalnych
  • księgowość
  • prawo pracy
  • marketing i PR
  • biznesplan
  • pozyskiwanie finansowania zewnętrznego

• Zachęcamy do umawiania się na spotkania z doradcami telefonicznie pod numerem: (22) 522 84 30 lub mailowo: info@fundacja-nadzieja.org.pl

Doradztwo odbywa się w centrum Warszawy.

Doradztwo skierowane jest do mieszkańców i przedsiębiorstw społecznych z województwa mazowieckiego.

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

06.03.2011
    ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W KONFERENCJI W WARSZAWIE !

Fundacja NADZIEJA serdecznie zaprasza na konferencję pt. „Czynniki sukcesu przedsiębiorstw społecznych”
    27.01.2011
    26 stycznia w Ostrołęce odbyła się konferencja pt. „Możliwości ekonomii społecznej dla rozwoju społeczności lokalnych” organizowana przez Fundację NADZIEJA.

24.01.2011
    Zapraszamy na pięciodniowe, bezpłatne szkolenie dotyczące różnych aspektów zakładania spółdzielni socjalnej.
    Termin szkolenia: 17-21 stycznia 2011 r.

Pobierz formularz

aktualności  |  ekonomia społeczna  |  o projekcie  |  szkolenia  |  doradztwo