ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W KONFERENCJI W WARSZAWIE!

Konferencja pt.„Czynniki sukcesu przedsiębiorstw społecznych”

Termin: 17 marca 2011 r. - godz. 10:30

Miejsce: Warszawa, siedziba Business Center Club, Plac Żelaznej Bramy 10, Sala Angielska

Kluczowymi tematami konferencji będą:
  • wsparcie władz i instytucji lokalnych w tworzeniu przedsiębiorczości społecznej
  • współpraca przedsiębiorstw społecznych z biznesem
  • identyfikacja źródeł sukcesów przedsiębiorstw społecznych
  • obszary działalności przedsiębiorstw społecznych

Na konferencji wystąpią praktycy przedsiębiorczości społecznej z różnych regionów
    Polski - przedstawiciele organizacji pozarządowych, spółdzielczych, biznesu i władz lokalnych.

Pobierz PDF - Program konferencji

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W KONFERENCJI W OSTROŁĘCE!

Fundacja NADZIEJA serdecznie zaprasza na konferencję pt. „Możliwości ekonomii społecznej dla rozwoju społeczności lokalnych”.

Termin: 26 stycznia, 2011, godzina 10:30.

Miejsce: Wyższa Szkoła Administracji Publicznej, ul. Korczaka 73, Ostrołęka, Centrum Konferencyjne - sala nr 30

Kluczowymi tematami konferencji będą:
  • znaczenie ekonomii społecznej jako skutecznego narzędzia aktywizacji lokalnych
         społeczności
  • warunki rozwoju przedsiębiorczości społecznej – współpraca z lokalnymi
         władzami, organizacjami, biznesem
  • obszary działalności oraz czynniki sukcesu przedsiębiorstw społecznych

Na konferencji swoje doświadczenia zaprezentują praktycy ekonomii społecznej z różnych regionów Polski

Konferencji patronują:

- Prezydent Miasta Ostrołęki
    - Wydział Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego
    - Państwowa Wyższa Szkoła Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży
    - Instytut Społeczno-Humanistyczny przy PWSIiP w Łomży
    - Akademia Społeczna w Lublinie

Pobierz PDF - Program konferencji

Konferencja pt. „Czynniki sukcesu przedsiębiorstw ekonomii społecznej”.

Data: 17 grudnia 2010, godz. 10.00

Miejsce: Centrum Edukacji Grupa ORLEN, Płock, ul. Kobylińskiego 25, (sala 5 – aula B)

• możliwości ekonomii społecznej,
  • rozwój przedsiębiorczości lokalnej,
  • identyfikacja źródeł sukcesów przedsiębiorstw społecznych,
  • obszary działalności PES.

Na konferencji wystąpią praktycy przedsiębiorczości społecznej, m.in. z Fundacji „Barka” oraz Żarskiej Spółdzielni Socjalnej. Zostaną również omówione wyniki badań jakościowych przedsiębiorstw społecznych przeprowadzonych przez Fundację NADZIEJA w czerwcu-lipcu 2010 roku.

Zapraszamy serdecznie wszystkie osoby zainteresowana ekonomią społeczną oraz rozwojem przedsiębiorczości lokalnej / lokalnej społeczności.

Ze względów organizacyjnych uprzejmie prosimy o potwierdzenie udziału
    do dnia 15 grudnia 2010 r. przesyłając formularz zgłoszeniowy
    na adres: ekonomiaspoleczna@fundacja-nadzieja.org.pl
    lub faksem na numer 22 522 84 60.

Pobierz - Program konferencji

W ramach projektu odbędą się 3 konferencje promujące dobre praktyki z dziedziny ekonomii społecznej.
    Tematyka konferencji skupiała się będzie wokół czynników sukcesu i źródeł problemów przedsiębiorstw społecznych.
    Zaprezentowane zostaną wyniki badań przeprowadzonych w ramach projektu oraz wnioski z trzydniowego panelu ekspertów.
    Jednym z kluczowych tematów będą obszary działalności i branże rekomendowane dla PES.

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

06.03.2011
    ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W KONFERENCJI W WARSZAWIE !

Fundacja NADZIEJA serdecznie zaprasza na konferencję pt. „Czynniki sukcesu przedsiębiorstw społecznych”
    27.01.2011
    26 stycznia w Ostrołęce odbyła się konferencja pt. „Możliwości ekonomii społecznej dla rozwoju społeczności lokalnych” organizowana przez Fundację NADZIEJA.

24.01.2011
    Zapraszamy na pięciodniowe, bezpłatne szkolenie dotyczące różnych aspektów zakładania spółdzielni socjalnej.
    Termin szkolenia: 17-21 stycznia 2011 r.

Pobierz formularz

aktualności  |  ekonomia społeczna  |  o projekcie  |  szkolenia  |  doradztwo