Szkolenia na temat zakładania i prowadzenie przedsiębiorstwa ekonomii społecznej
grudzień 2010, styczeń 2011, Warszawa

W ramach projektu prowadzone zostały pięciodniowe, bezpłatne szkolenia dotyczące różnych aspektów prowadzenia PES.

Tematyka szkoleń:
  • specyfika przedsiębiorstwa społecznego / spółdzielni socjalnej
  • formalno-prawne aspekty zakładania i prowadzenia spółdzielni socjalnej
  • zarządzanie i budowanie zespołu
  • marketing i PR
  • biznes plan
Szkolenia prowadzą doświadczeni praktycy przedsiębiorczości społecznej oraz fachowcy w innych dziedzinach związanych
z prowadzeniem biznesu.

Szkolenia skierowane są przede wszystkim do:
- osób bezrobotnych
- pracowników i wolontariuszy organizacji pozarządowych
    a także innych osób zainteresowanych ekonomią społeczną, zamieszkałych na terenie województwa mazowieckiego.

Terminy szkoleń:
- 1 grupa: 7-9 oraz 14-15 grudnia 2010
- 2 grupa: 17-21 stycznia 2011

Udział w szkoleniu jest bezpłatny.
Uczestnikom zapewniamy materiały szkoleniowe oraz catering.

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

06.03.2011
ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W KONFERENCJI W WARSZAWIE !

Fundacja NADZIEJA serdecznie zaprasza na konferencję pt. „Czynniki sukcesu przedsiębiorstw społecznych”
27.01.2011
26 stycznia w Ostrołęce odbyła się konferencja pt. „Możliwości ekonomii społecznej dla rozwoju społeczności lokalnych” organizowana przez Fundację NADZIEJA.

24.01.2011
Zapraszamy na pięciodniowe, bezpłatne szkolenie dotyczące różnych aspektów zakładania spółdzielni socjalnej.
Termin szkolenia: 17-21 stycznia 2011 r.

Pobierz formularz

aktualności  |  ekonomia społeczna  |  o projekcie  |  szkolenia  |  doradztwo