Zagubiłeś się w podatkowym labiryncie ?

DARMOWY PROGRAM PIT 2016

KLIKNIJ I POBIERZ !Z !

[Rozmiar: 110 bajtów] Jak pomagamy

» Pomoc dla pogorzelców z Nowego Modlina
» Zakup pralki dla schorowanej samotnej matki pięciorga dzieci
» Chora mama samotnie wychowująca córeczkę
» Zakup okularów korekcyjnych
» Pomoc dla mamy samotnie wychowującej troje dzieci
» Mama samotnie wychowująca dwóch synów
» Samotna chora mama dwóch córek
» Rodzina pogorzelców z Podlasia
» Samotna matka z czwórką dzieci
» Godne życie w trudnych warunkach ...
» Samotna matka trójki dzieci

Rodzina pogorzelców z Podlasia

W grudniu 2006 roku Państwu Bożenie i Krzysztofowi, rodzicom czwórki dzieci z Kownatek na Podlasiu, spalił się dom wraz z całym dobytkiem. Rodzina ta utrzymuje się z gospodarstwa. Po spaleniu domu zamieszkali u rodziny w 6 osób w jednym pomieszczeniu.

Ich marzeniem było odbudowanie własnego domu, lecz nie dysponowali wystarczającymi środkami finansowymi. Zwrócili się o pomoc do naszej Fundacji.

Podjęliśmy starania w celu nieodpłatnego pozyskania materiałów budowlanych od firm.

Rodzina z Kownatek jest niezwykle zdeterminowana – pomimo braku pieniędzy dokładają wszelkich starań, aby odbudować własny dom. Dzięki pomocy lokalnych władz, mediów oraz "ludzi dobrej woli" udało im się zdobyć decyzję o warunkach zabudowy, darmowy projekt domu, pustaki i inne materiały budowlane. Nowy budynek już stoi!!!

Niezwykłą hojnością wykazała się prezes firmy CERMAG, Marta Kaczkowska. Za pośrednictwem naszej Fundacji przekazała na rzecz rodziny Państwa Bożeny i Krzysztofa kompletne wyposażenie sanitarne łazienek oraz kuchni, między innymi kafelki, wanny, zlewy.
www.cermag.info

Za okazane serce w imieniu Fundacji oraz całej Rodziny z Kownatek serdecznie dziękujemy!!!

Fundacja NADZIEJA objęła pomocą stypendialną dwójkę starszych dzieci siedemnastoletniego Łukasza i szesnastoletnią Ewelinę.

Zachęcamy Państwa do wsparcia rodziny Śmiarowskich.

Firmy budowlane mogą za pośrednictwem Fundacji przekazać materiały potrzebne do wykończenia odbudowanego domu. Zachęcamy również do dokonywania wpłat na konto fundacji z dopiskiem "dla rodziny z Kownatek".

PODZIĘKOWANIE PAŃSTWA ŚMIAROWSKICH