Zagubiłeś się w podatkowym labiryncie ?

DARMOWY PROGRAM PIT 2016

KLIKNIJ I POBIERZ !Z !

[Rozmiar: 110 bajtów] Jak pomagamy

» Pomoc dla pogorzelców z Nowego Modlina
» Zakup pralki dla schorowanej samotnej matki pięciorga dzieci
» Chora mama samotnie wychowująca córeczkę
» Zakup okularów korekcyjnych
» Pomoc dla mamy samotnie wychowującej troje dzieci
» Mama samotnie wychowująca dwóch synów
» Samotna chora mama dwóch córek
» Rodzina pogorzelców z Podlasia
» Samotna matka z czwórką dzieci
» Godne życie w trudnych warunkach ...
» Samotna matka trójki dzieci

Pomoc dla pogorzelców z Nowego Modlina

Datę 26 sierpnia 2015 roku Państwo Edyta i Robert, wychowujący troje dzieci na długo zapamiętają - w wyniku pożaru stracili dom - dorobek całego życia. Był to przedwojenny trzy pokojowy budynek.
Spłonęły także ich wszystkie meble, sprzęt AGD, dokumenty, ubrania, książki, zabawki.

W drugiej części mieszkania od ponad pół wieku mieszkali lokatorzy, z których 2 osoby poniosły śmierć. To właśnie papieros zmarłego lokatora był prawdopodobną przyczyną pożaru.
Rodzina dostała tymczasowe lokum zastępcze w innej miejscowości.
Ich marzeniem jest odbudowanie własnego domu, lecz nie dysponują własnymi środkami finansowymi.
Ich sytuacja materialna jest bardzo trudna (Pani Edyta odbywa staż z Urzędu Pracy, a Pan Robert pracuje jedynie dorywczo).

W związku z tym zwracamy się do wszystkich ludzi dobrej woli o pomoc dla tej rodziny.
Pomóżmy im wspólnie odbudować dom i odnaleźć chęć życia. Przywróćmy im wiarę
i nadzieję na lepsze jutro.

Darowiznę na rzecz Państwa Edyty i Roberta z Nowego Modlina można przekazać za pośrednictwem naszej Fundacji, a także wpłacając na konto naszej Fundacji o nr 36 1160 2202 0000 0000 3737 5711 z dopiskiem „Pomoc dla pogorzelców z Modlina”

Za wszelką pomoc i okazane serce w imieniu Fundacji oraz całej Rodziny z  Modlina z góry serdecznie dziękujemy!!!