Unia Europejska

Projekt jest współfinansowany ze środków programu Unii Europejskiej Phare, realizowany pod nadzorem Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości

Rozwój Zasobów Ludzkich
NADZIEJA dla bezrobotnych. Przeciwdziałanie wykluczeniu społecznemu osób zagrożonych długotrwałym bezrobociem.

» (2 Września 2005) Konferencja podsumowująca projekt
31 sierpnia w Centurm Kulturalnym Ojców Barnabitów przy ul. Smoluchowskiego 1 odbyła się konferencja prasowa podsumowująca projekt "NADZIEJA dla ... WIĘCEJ »

» (16 Czerwca 2005) Dotacje z Urzędu Pracy przyznane
Ci z uczestników projektu, których działania w kierunku założenia własnej firmy były najbardziej zaawansowane, złożyli wnioski do Urzędu Pracy o ... WIĘCEJ »