Unia Europejska

Projekt jest współfinansowany ze środków programu Unii Europejskiej Phare, realizowany pod nadzorem Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości

Rozwój Zasobów Ludzkich
NADZIEJA dla bezrobotnych. Przeciwdziałanie wykluczeniu społecznemu osób zagrożonych długotrwałym bezrobociem.

» (2 Września 2005) Konferencja podsumowująca projekt
31 sierpnia w Centurm Kulturalnym Ojców Barnabitów przy ul. Smoluchowskiego 1 odbyła się konferencja prasowa podsumowująca projekt "NADZIEJA dla ... WIĘCEJ »

» (16 Czerwca 2005) Dotacje z Urzędu Pracy przyznane
Ci z uczestników projektu, których działania w kierunku założenia własnej firmy były najbardziej zaawansowane, złożyli wnioski do Urzędu Pracy o ... WIĘCEJ »

» (20 Maja 2005) Zakończenie szkoleń
W połowie maja zakończyły się ostatnie szkolenia prowadzone w ramach projektu - Warsztaty Przedsiębiorczości "Moja Firma" i Warsztaty Aktywizacji ... WIĘCEJ »

» (27 Kwietnia 2005) GRUPA IV rozpoczęła warsztaty przedsiębiorczości
27 kwietnia ruszyła ostatnia - czwarta - tura warsztatów przedsiębiorczości "Moja Firma". Potrwają one do 13 maja. Jak w poprzednich grupach, ... WIĘCEJ »

» (21 Kwietnia 2005) GRUPA III zakończyła zajęcia
21 kwietnia zajęcia zakończyła grupa III. Jej uczestników prosimy o kontaktowanie się z Fundacją i umawianie z Młodszymi Doradcami Biznesowymi na ... WIĘCEJ »

WSZYSTKIE AKTUALNOŚCI »

[Rozmiar: 110 bajtów] NADZIEJA dla bezrobotnych: Udział w projekcie

Jesteś już ponad 6 miesięcy bez pracy?
Nie możesz znaleźć zatrudnienia mimo starań, a masz pomysł na własną firmę?
Brak Ci wiary w swoje możliwości?
Brak Ci wiedzy i umiejętności?

ZGŁOŚ SIĘ DO NAS!

:. Fundacja Archidiecezji Warszawskiej
Pomocy Bezrobotnym i Biednym NADZIEJA
ul. Nowogrodzka 49, 00-695 Warszawa

www.fundacja-nadzieja.org.pl

Osoby niepełnosprawne zainteresowane udziałem w projekcie, prosimy o
kontakt z Fundacją Pomocy Matematykom i Informatykom
Niesprawnym Ruchowo:

:. Fundacja Pomocy Matematykom i Informatykom
Niesprawnym Ruchowo
ul. Twarda 51/55, Warszawa

Koordynator Projektu z FPMiINR:
Danuta Broniarek: dbroniarek@idn.org.pl
www.ind.org.pl

Na spotkanie z konsultantem należy przygotować:
:. oświadczenie o korzystaniu z pomocy społecznej (w przypadku osób korzystających z pomocy społecznej)
:. aktualne zaświadczenie z PUP (w przypadku osób długotrwale bezrobotnych)
:. aktualne orzeczenie o niepełnosprawności wystawiane przez wojewódzkie lub powiatowe zespoły ds. orzekania o niepełnosprawności (w przypadku osób niepełnosprawnych)
:. dokument tożsamości,
:. dokumenty potwierdzające wykształcenie i/lub doświadczenie zawodowe,
:. życiorys

UWAGA! Rekrutacja uczestników projektu została zakończona. Projekt jest w trakcie realizacji. O naborze do kolejnych projektów poinformujemy Państwa na naszych stronach.

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości Fundacja Pomocy Matematykom i Informatykom Niesprawnym Ruchowo FUNDACJA NADZIEJA

| FUNDACJA NADZIEJA | O PROJEKCIE | UDZIAŁ W PROJEKCIE | EFEKTY | AKTUALNOŚCI |
projekt maciej at banasiuk.one.pl